Jesteśmy Przedsiębiorstwem Handlowo Usługowym PIASKOWCE PUŁAWY PAWLIK z siedzibą w Górze Puławskiej (zachodnia część województwa lubelskiego, nad lewym brzegiem rzeki Wisły, przy byłym przebiegu drogi krajowej nr 12, powiat puławski, gmina Puławy), gdzie zapraszamy naszych klientów, którymi są osoby prywatne, firmy oraz instytucje państwowe. Zajmujemy się zdobieniem i wykańczaniem wnętrz, elewacji budynków. oraz ogródów kamieniem naturalnym. Podstawą naszej działalności jest obróbka piaskowca ale też realizujemy projekty związane z innymi materiałami naturalnymi jak marmur i granit.

      Zakres naszych usług to począwszy od informacji i prezentacji poszczególnych produktów, fachowego doradztwa i pomocy co do wyboru koloru, kształtu, gładkości powierzchni produktu, docinaniu płyt na wymiar, jego techniki montażu dla danego projektu, o sposobach zabezpieczenia piaskowca przed wpływem warunków atmosferycznych, sprzedaży, transporcie, kończąc na wykonaniu. Przy montażu wykorzystujemy zaprawy, fugi i inne produkty "systemu kamień" firmy BOLIX, których pełna oferta jest u nas od nabycia. W ofercie również inne materiały do zabezpieczania kamienia np. Lakier do kamienia.

      Zapraszamy Państwa do zapoznania sie z szeroką i różnorodną gamą oferowanych produktów, które dają nieskończenie wiele możliwości same, a także w połączeniu z innymi materiałami typu: szkło, metal, drewno, by nadać efektownej estetyki, każdemu czy to klasycznemu, tradycyjenemu czy nowoczesnemu budynkowi, tak na zewnątrz (elewacje całego budynku, fasady frontowe, filary, schody, tarasy), jak i wewnątrz (ściany, podłogi, parapety, kominki do których oferujemy również wkłady kominkowe), oraz ogrodowi (ogrodzenia, murki odporowe, ławki, kominki - grile, baseny, fontanny, ścieżki, skalniaki i kaskady).

      Realizujemy zlecenia na obszarze całego województwa lubelskiego oraz teranach ościennych województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego. podkarpackiego. Wyzwań się nie boimy, jestesmy otwarci na Państa pomysły i sugestie. Podejmujemy sie wykonania każdego zlecenia, nawet niestandardowego. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, uzależniamy je od wielkości zamówienia i realizowanego projektu.

      Jeżeli chcieliby Państwo osobiście spotkać się z przedstawicielem naszej firmy, aby porozmawiać o projekcie, terminach realizacji i innych nurtujących państwa pytaniach, istnieje taka możliwość, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, który podajemy na stronie Kontakt

© Piaskowce Puławy 2008. All Rights Reserved. Designed by s_wirek